Fjolla Morina reagon pas deklarates se ndarjes te Fisnik Syles

9 muaj më parë

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla u martuan ne Maldive, por duket se nuk zgjati shume.

Biznesmeni konfirmoi për ABC news ndarjen nga këngëtarja, ndërsa së fundmi në emisionin “Madam” reagoi dhe Fjolla.

“Nëse e keni humbur një tradhtar, mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femer që e do, kurse ti një mashtrues”, u shpreh ajo duke lënë kështu të kuptohet një tradhti nga partneri.

Fjolla dukej shumë në formë, madje dhe vetë ajo pohoi gjatë intervistës se ishte shumë më e lumtur tani.

Të ngjashme