Kryefjala Logo

Fjolla Morina mban në dorë një “garsionierë”…

17 Maj, 2022 | 9:35 am

Fjolla Morina është personazhi më i komentuar i momentit, për shkak të ndarjes nga ish-partneri i saj, Fisnik Syl si dhe me problemet e saj ligjore.

Por Fjolla duket se i ka hedhur pas shpine të gjitha këto momente të vështira në jetën e saj dhe po jeton lumturisht e lumtur. Madje ajo që kemi vënë re është që po e llaston më së miri veten e saj.

Nuk e dimë nëse këtë çantë Hermes ngjyrë “turquoise” ja ka bërë vetes dhuratë apo ja kanë bërë të tjerët por dimë që ky aksesorë i ka kushtuar Fjollës një djall e gjysëm.

834E519C E0AA 4360 89FC 76A73A4BE58D B35721FF 51B0 4EF2 842A 6A60EAC721D6

Një nga brandet e preferuara të Melanie Trump është tashmë në duart e Fjolla Morinës dhe siç e shihni edhe  çmimi është marramendës. Madje si shqiptarë që jemi filluam t’ja bëjmë bilancet Fjollës…

Të ngjashme