Kryefjala Logo

Fjolla Morina del nga spitali, ka një mesazh krahë vajzës: Jam mirë…

5 Gusht, 2023 | 12:25 pm

Fjolla Morina është rikthyer pas disa javëve të vështira e me probleme.

Këngëtarja u shfaq në rrjetet sociale me anë të një video duke treguar se po kalon fazën e rikuperimit ndërsa ka falenderuar të gjithë për mbështjetjen.

Në një video krah vajzës, ajo ka folur për herë të parë pas afro një muaji e zhdukur, ku u raportua se po trajtohej në aspektin e shëndetit mendor.

“Falemnderit miqtë e mi. unë jam mirë. Në mënyrën psikologjike nuk kam qenë pak mirë dhe shpresoj që do bëhem më mirë me ndihmën e mjekve tonë. Ju përshëndes. Falemnderit për fjalët e bukura”, ka deklauar ajo në një video krah vajzës Alayah.

Të ngjashme