Kryefjala Logo

Fjolla harron Besnikun nis romancën e re

24 Tetor, 2022 | 9:37 am

Fjolla Morina duket se e ka hedhur pas krahëve lidhjen e saj me Fisnik Sylën dhe është më e dashuruar se kurrë.Këtë lajm e ka bërë me dije vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram.

Ajo ka publikuar disa foto të një buqetë te madhe në formë zemre me trëndafila të kuq dhe shkronjën ‘F’.

2EA528A1 E71B 4A75 89AE FA602E0B083B
Madje në foton e fundit duket edhe fytyra e një mashkulli, të cilën Morina e ka mbuluar me një zemër të kuqe.

EEE75F2D A3F1 4EDB A765 5D8D5F776330

Të ngjashme