Kryefjala Logo

Fituan “Këngën Magjike”bashkë,Juliana Pasha mban këtë qëndrim për Luiz Ejllin

1 vit më parë

Disa vite më parë këngëtarja Juliana Pasha dhe këngëtari Luiz Ejlli konkurronin në “Këngën Magjike” me këngën “Sa e shite zemrën” dhe u shpallën fitues të atij edicioni.

Me vitet u harrua edhe kënga nëpër arkiva por me hyrjen e Luizit në BBVA,kënga po qarkullon sërisht në rrjet dhe na kujtoi se sa e bukur është.
Ndjekësit kanë kërkuar nga Juliana të thotë diçka në lidhje me Luizin i cili nuk po kalon ditë të qeta në shtëpi.
Ajo ka shpërndarë në Instagram një pjesë nga performanca e tyre dhe shkruan:
“Për të gjithë ju që më keni dërguar mesazhe pafund për Luizin.
Sigurisht që e kam mbështetur pikërisht aty ku janë mbledhur të gjithë fansat dhe mbështetësit e tij,në TikTok.
I uroj të ketë një mëndje të kthjellët,të pastër dhe shëndet të plotë”

80574BAA 5450 42DA A684 499CEC34948D

Të ngjashme