Fisniku konfirmon ndarjen nga Fjolla Morina: Secili ne rrugen e tij!

9 muaj më parë

Prej disa muajsh, në mediat rozë kanë qarkulluar lajme se këngëtarja, Fjolla Morina dhe biznesmeni, Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Fisniku e ka konfirmuar eksluzivisht për abcnews.al ndarjen e tyre, duke bërë të ditur se gjithsecili do të shoh rrugën e vetë.

 

Të ngjashme