Kryefjala Logo

Fisnik Syla e bën fora:”E treta e vërteta ” pas Fjolla Morinës

1 vit më parë

Martesa dhe ndarja e Fjolla Morinës me Fisnik Sylën pati gjithë vëmendjen mediatike të mundshme dhe kjo sepse herë pas here ata lëshonin kunja drejtuar njëri tjetrit.

Por tani ky kapitull duket i mbyllur me kohë dhe secili vazhdon jetën e tij.
Nga Fjolla e dimë se po përgatitet për një projekt të ri muzikor ndërsa Fisniku ka lënë të kuptohet se ka nisur një lidhje të re dashurie.

Ai ka publikuar një video në TikTok ku shihet i veshur me kostum duke treguar se ndoshta është edhe njëherë në prag martese.

“E treta e vërteta?Loading..kush e ka atë nafakë?” ,shkruan Fisniku

A9B6ED6B F8C4 40B8 AF09 8258DF9376D4

Të ngjashme