Kryefjala Logo

Fisnik Syla betohet:Nëse nuk ja japin çmimin e madh do i jap Luizit 100.000 euro!

28 Mars, 2023 | 1:30 pm

Popullariteti i Luizit ka ngritur të madh e të vogël.
Ai është ende brenda në shtëpi,por jashtë ka qindra oferta nga persona anonim ose publik që duan ti dhurojnë këngëtarit.

Si në rastin e Fisnik Sylës,i cili nëpërmjet Instagramit ka folur me ndjekësit e tij dhe një nga pyetjet ishte:”Përshëndetma njëherë Luizin”
Fisniku përgjigjet:
“Luiz Kingu
Nëse nuk ja japin qmimin e madh,ju betohem un du i jap 100.000 euro Luizit.
Do e bëj dhe publike!

8F6D1ABC DF8B 45E2 9CDA 848D298ED112

Të ngjashme