Kryefjala Logo

Filloi “Dancing”… Po Bora na kujtoi pak Luanën…

7 Tetor, 2022 | 9:46 pm

Ka startuar kështu “Dancing with the Stars” programi i kërcimit në Top-Channel. Programi u çel nga kasti i VIP-ave por edhe nga moderatorja,Bora Zemani. E cila na kujtoi pak Luana Vjollcën, në një nga performancat e saj të fund vitit në “Shiko Kush Luan”.

A7B400FD 1E52 426B 8B2C 9598C8470D45 769875EE 8DBB 48E9 95A4 DA2B92E17CDD

Veshja, look-u disa nga lëvizjet koreografike ishin shumë të ngjashme me atë të Luanës, madje edhe ondet. Vetëm me një ndryshim të vogël që Bora është brune dhe Luana është bionde.

C33301D2 3051 490C 8D51 37813AE66031 96922785 11AB 4E53 B9CA C1C97D9FCC8C

Nejse suksese Bora, se Luanën do ta urojmë pas dy ose tre të premtesh!

Të ngjashme