Fifi tregon ku fjeti Monika Lubonja mbreme

3 muaj më parë

Fifi i ka thene Monikes kur i ka bere surprize ne BB VIP se sapo te dilte do te vinte tek shtepia e saj.

Nisur nga kjo te gjithe jemi bere kurioze se Fifi nuk ndodhej ne studio dhe a do e mbante fjalen e dhene per Moniken.

Nisur nga kjo blogeri Olti Curri ka pyetur Fifin se ku ka fjetur Monika mbreme.

”Nuk ma la Tea”-i ka shkruajtur kengetarja.

Të ngjashme