Kryefjala Logo

Fifi: “Top-Channel më keqpërdor i jam falenderuese, kam ngrënë bukë 4 vjet”…

26 Tetor, 2022 | 9:57 pm

Tepër e irrituar shfaqet Fifi në videon e fundit që ka postuar në rrjetet e saj sociale. Shkak u bë një promo (e fshirë tashmë) ku Top-Channel paralajmëronte rikthimin e “Big Brother Vip 2” dhe si moment të Fifit produksioni ka përzgjedhur fragmentin ku këngëtares i bie të fikët në një nga netët e prime-it.

”Si ka mundësi që doni të më shihni keq. Tashmë do të më rikthehen të gjitha komentet negative. Faleminderit Top-Channel për çdo gjë, edhe për 4 vite që më keni dhënë bukë për të ngrënë edhe që po ma shkatërroni jetën”, thotë Fifi në videon e saj.

 

Të ngjashme