Fifi nuk ngurron te ndaj dhimbjen, mes lotesh kendon: Tentova me e bo pa lot por…

2 vite më parë

Pak dite me pare ne media qarkulloj lajmi se ish i dashuri i Fifit Xhuljo eshte fejuar. Qe prej asaj dite Fifi nuk ka ngurruar te tregoje dhimbjen e saj nepermjet postimeve ne Instagram.

Se fundmi ajo ka postuar nje video teksa kendon kengen e Semi Jaupaj “Jetike”. Ne video duket e perlotur dhe perbri shkruan:

”Tentova plot here me e ba pa lot po prap ma jep ne zemer njejt. Loti thjesht t’shliron nuk te lehteson, thjesht qaq!

Të ngjashme