Fifi ne sherr me reperet e njohur shqiptar, c’ndodhi mes tyre?

2 vite më parë

Këngëtarja e njohur Fifi së fundmi ajo ka akuzuar dy repërët S4MM dhe Fajt të cilët sipas saj i kanë kopjuar idenë e klipi “Limonat”.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë skena nga këngë e S4MM dhe Fajt, duke thënë se ky klip ngjason me diçka tjetër.

Më pas në një tjetër postim këngëtarja shpërndau klipin e këngës “Limonada” ku shihen skena të njëjta.

Kam inspiruar ndër vite, e them pa modesti. A bënë të më dekoroni të pakën për inspirim”, është shprehur Fifi.

Ndërkaq, që të dy reperë kanë reaguar në rrjete sociale, ndërsa S4MM me ironi ishte shprehur se kjo e fundit është inspirimi i saj.

Në anën tjetër, Fajt është deklaruar se është reper, kurse për dekorata ajo duhet të drejtohet diku tjetër.

Të ngjashme