Kryefjala Logo

Fifi ka vetëm një kërkesë për Adisin: Më dashuro!

22 Gusht, 2022 | 8:55 am

Fifi përveç suksesit të saj në muzikë, është duke shijuar dhe lidhjen e saj të dashurisë me Adis Patushin. Edhe pse u përfolën për një krisje të marrëdhënies së tyre( një lajm aspak i vërtetë) çifti po shijon lidhjen e dashurisë. Madje këngëtarja i ka bërë një dedikim të dashurit të saj.

0F97E86B 13DC 4D0B 91D0 EB1F7A41C5A0
Këngëtarja e zyrtarizoi lidhjen e saj gjatë një koncerti të sajin ku u puth me Adisin para gjithë publikut dhe videoja e tyre qarkulloi kudo në rrjet. Çifti janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale ku nuk mungojnë as fotot apo dedikimet për njëri-tjetrin. Ata shihen pothuajse kudo së bashku…

P.S
Madje edhe në skenë kur ajo këndon…

99E96F8D 9E58 42AA BBE6 6BBA2DBCB5AE

Të ngjashme