Kryefjala Logo

Fifi ka të preferuarit e saj në “Big Brother Vip Kosova”

31 Dhjetor, 2022 | 12:43 pm

Edicioni i parë i “Big Brother VIP Kosova” nuk i ka shpëtuar as Fifit, e cila vitin e kaluar ishte vetë konkurente e një formati të tillë.Ajo tashmë ka madje të preferuait e saj, të cilët nuk janë të paktë në numër madje janë plot tre.

Unë prej sot shpall veten fanse të Arta Selimit, Getinjos dhe Lugatit”.“Big Brother VIP Kosova, jeni shumë të fortë”, shkruan Fifi në rrjetet sociale.

Ky vit që po lëmë pas duket se ka qenë i suksesshëm për këngëtaren jo vetëm nga ana profesionale por edhe ajo personale. Në 2023 ajo dhe partneri i saj Adisi do të bekohen me një bebe.

Të ngjashme