Kryefjala Logo

Fifi ka shumë duete por kësaj këngëtareje i bën ftesë publikisht…

22 Prill, 2022 | 10:12 am

Fifi është një nga këngëtaret më të komentuara të momentit, jo vetëm për muzikën e saj por edhe për historinë e saj të dashurisë.

“Pikturë” do të titullohet kënga që pritet të dalë javën e ardhshme dhe që do të jetë në bashkëpunim me Gent Fatalin. Por këngëtarja ka një tjetër ëndërr në sirtar ajo do të bëjë një duet me Tunën dhe ftesën ja ka bërë publikisht.

28C7E94A AE58 44D7 839E F965CE6B2817

Nuk e dimë nëse këngëtareve do t’u përputhen axhendat megjithatë vera është para kështu që do të jemi në pritje.
Kujtojmë gjithashtu se Fifi ka patur bashkëpunime me këngëtarë si Aurela Gaçe, Çiljeta Xhilaga, Ermal Fejzullahu, Young Zerka, Mc Kresha, etj.

Të ngjashme