Kryefjala Logo

Fifi i kthehet keq Juliana Nurës: Mos më njollos punën

14 Dhjetor, 2023 | 12:09 pm

Juliana Nura ishte e eleminuara e rradhës pak javë më parë në “Dancing With the Stars”, por duket se zhgënjimi vazhdon ta shoqërojë. Që në momentin e parë të largimit, ajo u shpreh

Së fundmi, teksa ishte e ftuar në “Natën me Aulonën”, Juliana u shpreh se sipas saj, këtë edicion të DWTS do ta fitojë Fifi për shkak të historisë që ka pasur me Top Channel gjatë pjesëmarjes së saj në Big Brother Vip.

Mbrëmjen e djeshme, përmes disa shkrimeve në Instagram ka reaguar vetë Fifi duke ju përgjigju Julit. Ndër të tjera, këngëtarja thekson se Juliana po tregohet e padrejtë dhe po mundohet të njollosë të gjithë punën që ajo po bën.

203EA800 B4C0 4B58 8524 7AB948A669D7

A465D43D D836 4AD1 ACFC A6A0061869DF

Të ngjashme