Kryefjala Logo

Fifi habit me deklaratën për Arjola Demirin: Njerëz të padëshirueshëm, m’ka bërë bllok!

2 vite më parë

Fifi është një ndër personazhet që flet gjithmonë mjaft qartë dhe hapur. Së fundmi Monika Lubonja ka qenë e ftuar në “Diell apo hënë”, ku i duhej të merrte Fifin në telefon dhe ti punonte një rreng.

Gjatë telefonatës Fifi i ka thënë se në ditëlindjen e Monikës dhe teksa kjo e fundit nuk ka ngurruar të thotë emrin e Arjola Demirit.

Pjesa e intervistës:
Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë

Fifi: Një njëri që ma ka bo bllok është Arjola kshuqë…

Mesa duket, dy ish-konkurrentet e BBV nuk i kanë rregulluar ende marrëdhëniet midis tyre madje le të themi që qenkan përkeqësuar!

Të ngjashme