Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Fifi flet e perlotur, per here te pare pas largimit nga BB VIP: Ruajta shumicen aty dhe dola psikopatja!

Diten e djeshme Fifi vendosi qe te largohej nga shtepia e BB VIP, ku u percoll me shume lot nga vete ajo dhe nga banoret.

Mbremjen e sotme eshte ne studio ku ka folur per here te pare per largimin e saj. Ajo eshte futur ne studio dhe personi i pare qe ka takuar eshte pikerisht Balina dhe i ka kerkuar falje.

”Ne spektaklin e kaluar, Baline te dua une do reagoja njejte sepse isha shume e stresuar prej cdo gjeje qe ndodhte aty brenda. Energjia brenda eshte shume tensionuese, raste negative dhe kam qene shume keq 5 diteshin e fundit. Jam takuar me psikologun brenda. Per ju opinioniste jashte, Fifi ka filluar te kujdeset per shendetin e saj mendor, per ju qe me akuzoni qe kam probleme psiqike eshte e shpifur. Pervec meje keni lenduar nje nene nje babe, motrat vellain, shtepine ku une punoj, shoqnin time qe me do dhe me njeh. Me mire se ata nuk mund te tregoje sesa e cmendur e drejt dhe e sinqert eshte Fifi. Publikisht dua tu kerkoj publikut dhe atyre qe kane thene: ishalla nuk cohet nga aty ku ka rene!”- ka thene Fifi.

Me tej ajo ka thene se pervoja ne BB ishte e veshtire dhe ne presion. Nuk dua t’ua jap vemendjen time atyre, nja 3-4 veta u preken sepse iku nje nga konkurrentet me te forta nga BB.

”Nuk mu be ajo gjendje nga presioni prej jashte apo prej vetes, sa mu krijua nga ai syri negativ i atyre aty brenda”- ka thene Fifi.

I vetmi vend qe ajo eshte ndjere e sulmuar thote se eshte pjesa emotive. Madje e ka quajtur te ulet nga ana e tyre. Ruajta shumicen dhe une prap dola psikopatja”- ka thene Fifi.

Me tej Fifi ka degjuar banoret teksa shumica e atyre qe qane kane thene se eshte me mire qe ajo te largohet.
“A ka mundesi te me degjoni ju te gjithe? Ndihem e privilegjuar shume prej kraheve qe jam mbeshtetur. Une sjam e semure mendore, skam nevoj te shkoj ne psikiater, skam nevoje te marr ilace. Une kam nevoj per njerez pozitiv. Aq sa njeri i vogel mund te jem jam edhe njeri i madh”- ka thene ajo.

Latest Posts

Don't Miss