Kryefjala Logo

Fifi feston sot ditëlindjen dhe gjejeni pak nga kush mori urimin më të bukur

2 vite më parë

Këngëtarja e njohur shqiptare Filloreta Raçi ose Fifi siç e njohin të gjithë,mbush sot 28 vjeç.

Ende shumë e re dhe me shumë hite në karrierë,Fifi ka marrë urime nga të gjithë kolegët dhe fansat.
Urimi më i ëmbël në fakt është ai i partnerit të saj Adis Patushi.

Ai ka shpërndarë një foto të këngëtares ku shkruan:”Dielli im.Gëzuar ditëlindjen”
Dhe nuk është ndalur me kaq..

Në një tjetër postin Adisi shkruan:”Ti je shpirti im.Të adhuroj”
Mes qindra miqve dhe njerëz të dashur që Fifi ka edhe Ylli Limani i ka dedikuar disa fjalë:

“Gëzuar ditëlindjen Fifi.Të uroj më të mirat.Një nga personat më të çmendur dhe të talentuar që kam njohur
Edhe 100!”

Në fakt nga ajo që njohëm në Big Brother Vip,Fifi vërtet është natyrë ekspresive,emocionale dhe shumë e talentuar.

Kujtojmë se këngën “Diell” e shkruajti brenda shtëpisë dhe në pak minuta u bë një nga hitet e saj më të mëdha.

Kryefjala të uron gëzuar ditëlindjen dhe na servir gjithmonë hite.Urime!

B97361A4 C9D7 46AE 8272 3964D1635B4E

CEF54CBD 825E 4D50 9172 0607A5115B04

F3F619C7 A4C3 4A67 8C4B 8FAC34FED76D

Të ngjashme