Fifi feston ditëlindjen, Adisi i bën dedikimin special: “Jam ma mirë me ty, kështu që rri me mu!”

6 muaj më parë

Dita e sotme është mjaft e veçantë për Fifin pasi ajo feston ditëlindjen e 29-të. E në këtë ditë nuk mund të mungonte edhe një dedikim special nga partneri i saj Adisi.

Ai ka publikuar foton e Fifit dhe përbri shkruan:

“Jam ma mirë me ty, kështu që rri me mu! Gëzuar ditëlindjen dashni e imja. Jam i bekum që m’ka ra me e kriju dashnin më të madhe me ty. E jam me fat që të njoha ty më shumë se askush! Më kënaq shpirtin që asnjë ditë su ndave prej erës tënde dhe ajri im është aroma jote. Të dua o mami i djalit tim! Gëzuar ditēlindjen mami Fifi! Me ty krejt jetën”.

051B6DF2 3683 4B92 A6B8 61D49DFAE8A3

Të ngjashme