Kryefjala Logo

Fifi do bëhet nënë e një…

11 muaj më parë

Këngëtarja e njohur Fifi është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe do të bëhet nënë për herë të parë.Çifti Adis dhe Fifi zgjodhën që ta mbanin sekret këtë moment të rëndësishëm në jetën e tyre dhe lajmin se shtatzënisë Fifi e dha gjatë interpretimit në Festivalin e Këngës në RTSH.

Burime për “Panorama” kanë bërë me dije se këngëtarja do të sjellë në jetë një vajzë dhe për këtë fakt ajo është tejet e lumtur.Mesa duket Troi djali i parë i Adisit dhe Adrola Dushit tani do të bëhet me një motër të vogël.

Lidhja e këngëtares ka qënë një nga ngjarjet më të komentuara të vitit që lamë pas dhe u bë publike menjëherë pasi Fifi doli nga shtëpia e Big Brother Vip.

17A1E27C 195F 4FAC AFDD 719CFC067BFC

 

Të ngjashme