Kryefjala Logo

Fifi dhe Ylli Limani të fiksuar pas New Yorkut, i bëjnë një dedikim special

26 Shtator, 2023 | 7:16 pm

Ylli Limani dhe Fifi duket se kanë një lidhje mjaft të veçantë me New Yorkun. Së fundmi ata kanë publikuar një video teksa këndojnë këngën e Alicia Keys “New York”.

 

Dyshja këndon në mes të Times Square duke dhënë një performancë mjaft speciale. E sigurisht e kanë ndarë edhe me publikun.

Video për të mos u humbur!

 

 

Të ngjashme