Kryefjala Logo

Fifi dhe Donaldi behen bashke.Surpriza qe po sjellin per publikun

8 Mars, 2022 | 10:07 am

Fifi ka lene te kuptohet se bashke me Donaldin po pergatiten te sjellin nje surprize se bashku.

Ne nje nga koncertet e saj te fundit,publiku i pranishem ka filluar te brohorase ne kor “Filoqyl” qe eshte edhe pseudonimi qe Donaldi i vendosi Fifit brenda shtepise dhe kjo e fundit vendosi ta bente tatuazh.

“Ka diçka të re me Filoqylin, por nuk po ju tregoj do e merrni vesh vetë.”

Kane qene keto fjalet e Fifit duke dhene vetem nje informacion minimal qe me siguri fansat e dyshes mezi po presin se per cfare behet fjale.

Të ngjashme