Kryefjala Logo

Festë surprizë për ditëlindjen e Meritonit, ja cilët ish banotë do të rikthehen në shtëpi

23 Maj, 2024 | 5:05 pm

Ditën e sotme Meriton Mjekiqi feston ditëlindjen, ku në darkë do të realizohet një festë surprizë për të. Në rrjet po flitet se do të futen disa ish banorë për ta surprizuar.

Thuhet se do të jetë Ilnisa, Sara dhe Bardhi, këta të fundit miq të mirë të Meritonit. Ata do të festojnë së bashku.

Gjithësesi mbetet për tu parë…

Të ngjashme