Kryefjala Logo

Festat “dorëzojnë”Fifin. Shikoni sa bukurosh është vogëlushi i saj…

3 muaj më parë

Theo Mal është 7 muajsh dhe mami Fifi ka vendosur të na tregojë imazhin e tij. Edhe Fifi ashtu si shumë personazhe të tjerë publikë kishte zgjedhur që imazhin e të voglit ta mbante të fshehtë, por mesa duket festat kanë bërë që edhe mami Fifi të dorëzohet dhe të na tregojë portretin ëmbël të vogëlushit të saj.

TheoMal është një bebe biond me sy të kaltër dhe që Fifi e konsideron si qënien më të rëndësishme në botë, duke i ndryshuar asaj dhe partnerit të saj botëkuptimin për jetën dhe dashurinë.

Sa herë që Theo Mal e përmendin në Dancing With the Stars Fifi emocionohet dhe shpërthen në lot.

2EC779FA 1B5D 4C30 B8CC 8E85BF366C03

7CF661ED D835 4ED8 8B0B A248BDE9A2F4

Të ngjashme