Kryefjala Logo

Fero rikthehet aty ku filloi gjithçka!

24 Mars, 2022 | 7:45 pm

Fero është një ndër personazhet e njohur të showbizit i cili është mjaft i dashur edhe për publikun. Herë pas here karriera e tij ka pasur ringritje ose ulje por ai nuk është dorëzuar.

Së fundmi nëpërmjet një postimi në Instagram ka treguar se është rikthyer në labelin “On Records”, prej aty ku e nisi dhe u bë i famshëm.

Rikujtojmë se ikja e Feros asokohe u shoqërua me debate e mjaft probleme por duket se tashmë çdo gjë është qetësuar. Epo suksese Fero se sikur nuk je ndjerë shumë këto kohë.

D99A10F3 FE36 4C6A A71F DB7E95449A77

Të ngjashme