Kryefjala Logo

Fero na vjen keq po Nina është kopja e mami Arbenitës

21 Gusht, 2022 | 12:52 pm

Nina është vajza e vetme e reperit Fero dhe modeles simpatike, Arbenita Ismajli. Një set fotosh që ka postuar një set fotosh me të voglën e cila duket si Arbenita e vogël.

8EA69146 260B 4E68 9C48 80778F8C61E7 502ACDA5 0C04 4882 929B 2778BB37D33A 422586EA CFDB 43A4 A8D4 CDCB675EC749 24B87F05 3448 445B AE2D 7A94995DC35F

Buzëqeshja, sytë e Ninës janë fiks si të mami Arbenitës. Modelja e njohur është duke e punuar dhe jetuar momentalisht në Angli. Modelja e njohur ka hapur kompaninë e saj të rekrutimit të modeleve që quhet “Albanian Founder Management”.

Arbenita është përzgjedhur gjithashtu nga make up artistja e famshme Charlotte Tilbury për tutorialin e modeleve të Victoria’s Secret.

Të ngjashme