Kryefjala Logo

Fero i lutet përsëri Arbenitës. Modelja i përgjigjet me heshtje …

9 Tetor, 2023 | 2:16 pm

“Lutem që ti të rikthehesh”, kështu u shpreh Fero teksa i kërkoi falje publike Arbenitës, ish partneres së tij. Pak ditë më parë ai u pendua dhe e fshiu postimin në momentin e parë pasi nuk mori një përgjigje nga modelja.

Mirëpo së fundmi duket se gjërat kanë ndryshuar ose ai ka reflektuar pasi e ka rikthyer sërish postimin ku i kërkonte falje modeles.

Ndërkaq nga ana e Arbenitës nuk kemi asnjë reagim. Postimi i saj i fundit është bërë në 1 tetor.

88329916 BDC2 4E25 9218 BDC2D0D79DC0 0A921FAB 8540 414F A324 FB065499D26F

Të ngjashme