Kryefjala Logo

Fero i kundërpërgjigjet Arbenitës; Lejën e durimin tim e keqpërdore!

15 Korrik, 2023 | 10:31 pm

Teksa Arbenita ka reaguar sot që ndodhet mirë bashkë me Ninën, edhe reagimi i Feros në rrjetet sociale ka qenë i menjëhershëm.

Fero akuzohet për dhunë në familje e do të mbahet 30 ditë në paraburgim, ndërkohë që ka reaguar nëpërmjet një Insta Story

“Drejtësia është thikë me dy teha… Sa i përket Ninës, mos u viktimizo përmes saj se e gjithë bota e di që mami jem është kujdesur për të.

Unë jam mundu me qenë i kulturum dhe të kam leju me u marrë me karrierë por ti lirinë dhe durimin tim e ke keqpërdorë deri në maksimum. Shihemi në gjyq’, është shprehur ai mes tjerash.

200238AE 05A7 4008 BB5F 338BEAE2BED6

Të ngjashme