Fero e krahason Arbenitën me këtë aktore Hollivudi

2 muaj më parë

Reperi Fero është djalë me fat, pasi ka në krah një nga vajzat më të bukura të showbizit, siç është modelja Arbenita Ismajli. Çifti është nisur me pushime në Dubai dhe siç e shohim edhe nga videot dhe fotot që postojnë në rrjetet sociale duket se po i shijonë këto pushime solo, pa vajzën e tyre Nina.

Megjithatë reperi i njohur nuk ngurron asnjëherë ti vë në dukje (qoftë edhe publikisht) partneres së tij bukurinë e saj. Këtë herë ai e ka krahasuar Arbenitën me Angeline Jolie.

Po ju mendoni që ajo i ngjan?!

 

 

Të ngjashme