Kryefjala Logo

Fejsë apo dasmë? Einxhel dhe Dagz zyrtarizojnë lidhjen

23 Prill, 2022 | 7:51 pm

Einxhel dhe Dagz janë një ndër çiftet e preferuar të publikut dhe jo vetëm. Por duket se ndonse të gjithë po flisnin se u ndanë, ata kanë marrë një hap të rëndësishëm.

Pak më parë Einxhel ka publikuar një unazë ku përbri shkruan: në çdo rrahje zemre! Por a është kjo një dhuratë nga Dagz?

Tani më nuk dimë ç’të presim. Ndonse mirë do bënit ti fusnit një dasmë, të gëzonim e ne bashkë me ju!

13F7FC27 A503 4842 964E ABCF4E21FC20

Të ngjashme