Kryefjala Logo

Fejohet ish partnerja e Stresit?

2 muaj më parë

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit. Historia e tyre u bë shumë më njohur nga hyrja e reperit në Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se tashmë gjithçka mes Kejsit dhe Stresit ka përfunduar

Përmes postimit të fundit, Kejsi ka rritur dyshimet se është fejuar, duke postuar dorën e saj me një unazë.

1249133C B6CA 4375 A445 6DC766B2307C

Të ngjashme