Kryefjala Logo

Fedez në gjendje jo të mirë shëndetësore, flet vetë ai

21 Maj, 2024 | 3:54 pm

Aludime dhe lajme të shumta kanë qarkulluar kudo rreth reperit Fedez teksa është përfolur se ai ishte në gjendje kritike për jetën.

Reperi italian ka zgjedhur që të sqaroj njëherë e mirë situatën nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagramit teksa në Instastory shkruan:

“Përshëndetje të gjithëve, doja t’ju siguroja se jam mirë. Kisha disa probleme këtë fundjavë, por asgjë serioze. Nuk e di pse po thonë se po vdes, – shkroi ai.

3AD1B2C0 AF5A 4357 B2C3 127F8414D96C

Të ngjashme