Kryefjala Logo

Faton Shoshi në një lidhje dashurie me ish banoren e BB VIP

22 Gusht, 2023 | 2:44 pm

Menaxheri shumë i njohur i artistëve shqiptar Faton Shoshi duket se është në romancë me Mbresa Hajrullahun, këngëtaren nga Ferizaj që ishte pjesë e Big Brother Vip Kosova.

Sipas Prive çifti janë bashkë prej muajsh dhe gjërat janë serioze. Madje ata janë fotografuar së bashku në Shkup.

437FE957 5B2B 4E48 8296 A5A57FE2F2AF

Të ngjashme