Kryefjala Logo

Fatma nxjerr zbuluar Kiarën: Këto rrobabanjo i kam prej 2 vitesh

5 muaj më parë

Pasditen e sotme Kiara Tito ka lançuar linjën e saj të rrobabanjove, por ajo ç’ka ka tërhequr vëmendjen janë modelet e rrobabanjove që na kanë parë sytë kudo në faqet e Instagramit. Me çmime të kripura dhe aspak surprizuese.

E këtë që ndoshta e kanë menduar shumë prej jush, e ka nxjerrë hapur gazetarja Fatma Haxhialiu. Fatma ka bërë një postim me të njëjtat rrobabanjo me një palë nga linja e Kiarës dhe shkruan;

“Meqë ma keni çuar shumë këtë foto, jo nuk kam veshur rrobat e banjës të linjës së Kiarës, kam dy vite që i kam këto, nuk më kujtohet emri i brandit, por vajzat janë shqiptare e ndoshta bashkëpunojnë me Kiarën tani.

CD899A8D EC27 408D B60D C93E118C5FED

Të ngjashme