Kryefjala Logo

Fatma Haxhialiu rrëfen momentin e vështirë: Humba shumë njerëz…

6 Tetor, 2022 | 7:43 pm

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” është diskutuar problemet e shëndetit mendor dhe ankthi. Ku një nga moderatoret, Fatma ka rrëfyer periudhën e vêshtirë me ankthin.

“Kam patur atak paniku të shpeshtë ishte një moment i vështirë që humba shumë njerëz të dashur. Më dukej sikur do vdisja, më merrej fryma”- ka rrëfyer Fatma.

Më tej Dalina ka treguar se shumë vajza të reja, në mungesë të parave për tu ndjekur me një psikolog, e kalojnë ankthin apo depresionin të vetme.

Të ngjashme