Kryefjala Logo

Fatma feston ditëlindjen në Zvicër (pa Alfion)…

29 Tetor, 2022 | 3:28 pm

Mesa duket është tashmë zyrtare, Fatma dhe Alfio nuk janë më bashkë. Moderatorja ka festuar dje ditëlindjen por jo në praninë e ish-partnerit të saj, Alfio Rrotani.

Fatma ka postuar foto nga Zvicra ndërsa Alfio duket qartazi që është në punë duke eksploruar receta të reja.

06CA2E98 E127 4D29 969A B664913FF99D 36FACF42 9C00 49F8 A978 EE7BB47F627F

2061F4EB 3992 4E4B 8629 F7845424D4FE

Fatma dhe Alfio janë prindër të një djali me emrin Noah.

Të ngjashme