Friday, October 15, 2021

Latest Posts

Fation Kuqari ndalohet nga Policia!

Diten e sotme ne rrjet po qarkullojne disa foto te ish konkurrentit Fation Kuqari qe eshte ndaluar nga policia.

Syri.net raporton se Fationi eshte ndaluar nga policia ne rrugen Bardhyl ne kryeqyter dhe shkak mund te kete qene shpejtesia me makine.

Ne pamjet e publikuara duket se polici pasi ka  biseduar me Fatjonin eshte larguar. Ao u prezantua si nje “djale i keq” gjithesesi shpresojme mos te kete probleme me te medha!

Latest Posts

Don't Miss