Thursday, October 21, 2021

Latest Posts

Fation Kuqari, mashkulli seksi qe publiku e kerkon!

Fation Kuqari eshte djali i cili theu shume zemra ne Perputhen por edhe jashte saj. Ai pati disa pelqime nga vajzat brenda si pershembull Melisa, edhe dy Anat.

Por ne nje moment kur egoja e tij u prek Fatjoni vendosi te largohej me koken lart nga Perputhen duke mos rene ne nivelin e disa te tjereve.

Por ndonse ka disa kohe qe ka dale nga Perputhen, Fationi eshte mashkulli seksi qe publiku vazhdon ta kerkoje dhe ta ndjeke. Ai ka dhene disa intervista ku vajzat kane qene gjithe sy e veshe.

I bukur, orator, seksi Fationi eshte fiks mashkulli qe cdo femer ka ne mendjen e saj. Nese ai do te kthehej edhe njehere do te kishte serish te njejtin sukses, i cili nuk po i mungon as jashte.

Fation dy fjale kemi ne: Lum kush te ka fat!

Latest Posts

Don't Miss