Fansja propozon Dafinën në mes të koncertit, ja si reagon ajo!

2 muaj më parë

Të papritura e ndodhira mesa duket ka plot në koncerte. Pas hedhjes së reçipetave në skenë një trend tjetër është bërë propozimi me unazë.

Dicka e tillë i ka ndodhur edhe Dafina Zeqirit, teksa ka qenë duke kënduar një vajzë i ka vendosur unazën në gisht dhe i ka puthur dorën. Dafina ka qeshur e ka zënë kokën me dorë.

E mesa duket propozimet nuk vijnë vetëm nga djemtë tashmë por edhe nga vajzat!

Të ngjashme