Kryefjala Logo

Fansi në momentet e fundit të jetës, Stresi bën gjestin emocionues.

3 Korrik, 2022 | 7:49 pm

Faqja “Brryli Brodway” ka publikuar një mesazh ku shkruhej se një djalë i vogël kishte dëshirë të fundit të jetës, pasi ishte i sëmurë.

615D72D8 809B 4147 8C70 90AC08B115B0

Kaq ka mjaftuar që reperi të bëjë gjestin emocionues. Ai ka shkuar menjëherë në spital, për të takuar vogëlushin dhe ka publikuar një foto me të.

63EC64BA B536 4E2A AB53 D495BBEF2116

Kjo nuk është hera e parë që Stresi u gjendet pranë fansave të tij jo vetëm në momente të vështira por edhe për tu bërë qejfin.

Të ngjashme