Fansat të shqetësuar: S’po votojmë dot për Luizin…

3 javë më parë

“Big Brother Vip” është kthyer në temën e të gjithëve, më shumë se kurdoherë tjetër. Sot që është dita kur qytetarët duhet të votojnë ndërmjet Luizit, Kiarës, Deas dhe Mikelës, për t’i shpëtuar nga eleminimi, disa persona nuk po lejohen ta bëjnë këtë.Ata shprehen se ne asnjërën nga kompanitë telefonike nuk po u lejohet të dërgojnë mesazhe në mbështetje të Luiz Ejllit.

Sot pranë ambienteve të Top Channel kanë qenë të pranishëm shumë qytetarë në mbështetje të këngëtarit të njohur.

 

Të ngjashme