Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Fansat surprizojne Einxhel, Dagz e perqafon!

Tashme parashutat mbi shtepine e BB VIP jane bere te perditshme!

Sot nje surprize ka ardhur per Einxhel nga fansat e saj ku eshte pritur me duartrokitje dhe brohorima. Njeheresh Dagz ka perqafuar Einxhel e cila duket e emocionuar nga surpriza.

Rikujtojme se diten e djeshme nje parashute ka ardhur edhe per Ilirin.

Latest Posts

Don't Miss