Fansat presin reagimin e çiftit por hapin e pare kunder Donaldit e ben Alban Ramosaj

3 muaj më parë

Ditet kur Donaldi thoshte se me te dale nga shtepia do bente shume gjera me Trixen dhe per Trixen,mbeten fjale brenda mureve te Big Brother.

Perfundimi i spektaklit mesa duket solli edhe fundit e nje historie qe per jave te tera mbajti gjalle programin.

Trixa dhe Donaldi nuk jane pare ne asnje moment bashke,nuk kane postuar asnje foto bashke dhe mbreme ne festen e organizuar nga TCH nuk u afruan as te pershendeteshin me njeri tjetrin.

E ndersa ne presim nje hap nga ata,i pari e ben vellai i Trixes,Alban Ramosaj.

Albani mbeshteti publikisht lidhjen e motres me Donaldin dhe filloi te ndiqte kete te fundit.
Por ngjarjet e fundit kane bere qe Albani ta heqe Donaldin nga Instagrami.

Mos valle sapo morem pergjigjen e pyetjes qe kemi ne koke?

Të ngjashme