Kryefjala Logo

Fansat mendojnë që Dafina ka kopjuar tekstin e Ledrit… Madje dhe vetë reperi nëpërmjet këtij komenti…

23 Gusht, 2023 | 12:41 pm

Kënga e re e Dafina Zeqirit dhe Elgit Dodës e titulluar “Si mua”, kishte një pjesë teksti të ngjashme me një varg të Ledri Vulës.Shumë fansa e quajtën kopje, të tjerë ngacmim të Dafinës ndaj ish-it të dashurit të saj Ledrit. Madje edhe vetë Ledri e kuptoi këtë dhe iu përgjigj me një koment të cilin e fshiu më vonë. “T’i kom dhon krejt”- ishte komenti i Ledrit që la në postimin e Dafinës, të cilin ndjekësit e vunë re menjëherë por që reperi e fshiu. Pse ta ketë bërë vallë këtë veprim?!

WhatsApp Image 2023 08 23 at 11.10.46

 

Të ngjashme