Kryefjala Logo

Fansat kerkojne rikthimin e Bores me Donaldin dhe moderatorja thyen heshtjen ne Instagram

8 Mars, 2022 | 10:18 am

Qe pas daljes nga shtepia dhe shkeputjes se menjehershme nga marredhenia me Beatrix,fansat e Donaldit dhe Bores kane vershuar ne komente per nje rikthim te dyshes.

Bora nuk ka reaguar asnjehere edhe pse eshte gjithmone aktive ne rrjetet e saj sociale qe me se shumti i perdor per reklama,promot e emisionit qe drejton apo video gazmore me djalin e saj.

Se fundmi Bora ka thyer heshtjen duke i kthyer nje pergjigje te gjithe atyre qe pyesin nese do te kete serisht nje histori mes saj dhe Donaldit.

22017A86 3AE2 4312 B81E 998E4D33AB87

“Kur pse-ja eshte e qarte,si-ja eshte e thjeshte”

Dhe per te gjithe ata qe ndoqen kalvarin e gjate te Big-ut dhe dinamikat e ish-ciftit,sapo moren nje pergjigje nga e zonja e punes.Jo,nuk ka kthim!

Të ngjashme