Kryefjala Logo

Fansat e pyesin se ku i gjen lekët për udhëtime dhe Alban Ramosaj e ka një përgjigje

5 Prill, 2022 | 10:25 am

Alban Ramosaj është një nga personazhet publikë shqiptarë që përveçse muzikës së mirë bën edhe udhëtime cilësore dhe të bukura (të paktën nga fotot që shohim). Edhe në intervista që ka dhënë së fundmi Albani është shprehur se udhëtimet janë një formë karikimi që më pas ai e reflekton tek muzika që prodhon.
E megjithatë ndjekësit dhe fansat e tij në rrjetet sociale janë kuriozë të dinë se ku i gjen lekët këngëtari që udhëton kaq shumë dhe ai e ka një përgjigje:

”Shtyp “flights” në Google-tap, shko tek datat pa destinacion dhe aty do të gjesh udhëtimet më të lira”, sugjeron Albani për fansat e tij.

93DC9667 7725 401A AB3E C36DBEBE85C2

E99FACCA 4E29 448C A9FE C81F100F6729

Por ata nuk ngurrojnë ta pyesin sepse ai udhëton gjithnjë vetëm por edhe për këtë ai e ka një përgjigje:

”S’është se udhëtoj gjithnjë vetëm, madje kam krijuar shoqëri kudo ku shkoj”, thotë ai.

5CD2C85D A98C 4AE6 9C5A 681C143BF855

Të ngjashme