Kryefjala Logo

Fansat e Unikatilit kërcënojnë Feron: Je i ri me ik nga kjo botë

7 Maj, 2022 | 10:41 pm

Fero i ka kushtuar një diss Unikatilit ku ka bërë këngë për të dhe madje nuk ka ngurruar që të përfshijë edhe Mozzik e Getinjo. Por mesa duket tashmë kanë filluar problemet me fansat e tyre.

Fansat e Unikatilit janë mbledhur në Instagramin e Feros dhe nuk po kursehen aspak në komente madje e kërcënime me jetë. Tashmë rrjeti është i fokusuar tek ta.

U duk sikur kishte rënë qetësi Fero por mesa duket u kthye fuqishëm në skenë. Telenovela vazhdon!

D2755A7D D712 4DB6 9463 8377FB54BD5E

Të ngjashme