Kryefjala Logo

Fansat e Ronës janë shqetësuar dhe e kanë një arsye…

1 vit më parë

Këngëtarja Rona Nishliu është shkëputur paksa nga muzika, duke i kushtuar kohë familjes së saj. Ajo është nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze, praktikisht Noa dhe Bardhyl.

Por së fundmi ajo ka publikuar në “Instastory” një foto nga spitali, ku shfaqet duke marrë serum duke mos na dhënë detaje të tjera.

3305D24E DFE4 469B BE82 3454F889859F

Këngëtarja e hitit “Suus” është e momentalisht kampionja në fuqi sa i takon përfaqësimit të Shqipërisë në Eurovision. Rona është e vetmja këngëtare që është renditur në vendin e pestë në Eurosong.

Të ngjashme